Нехай ніхто і ніколи не прийде до вас, не йдучи краще і щасливіше.
Живіть виразом Божественної доброти: доброти у вашій особі,
доброти в ваших очах, доброти у вашій посмішці.
Мати Тереза
Доброта — це якість, яка повинна бути притаманна кожній людині.
День спонтанного прояву доброти – це підстава згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її дарує та приймає.
У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця де панує багато обману, насилля, ворожнечі, при цьому, велика кількість людей в усьому світі відчувають гостру потребу у захисті та психологічній підтримці. Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдається нікому, але можна принаймні спробувати зменшити число зла. Доведено, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє. Тому, проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинен кожен. Роблячи добрі справи ми починаємо ланцюгову реакцію доброти, тим самим мотивуємо людей дарувати добро іншим.
Відомо, що доброта формується із ласки та великої любові, із батьківської хати і двора, з поваги, що звучить у кожнім слові. А сама людина починається з добра, з уміння співчувати, захистити. Доброю ми називаємо людину, котра несе людям добро, яке розуміється як любов, допомога, благовоління. Добра людина не має в собі зла, заздрості, думок про помсту, ніколи не буде тримати образи на інших людей. Доброта це одна з найголовніших якостей людини, добра людина завжди тебе зрозуміє, підтримає у різних складних життєвих моментах. Щира, добра людина завжди допомагає іншим, а в замін ніколи, нічого не попросить. Справжня доброта не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за добро – радість інших людей.
Отже, доброта – це ключ від щастя, збагачення цінності кожної особистості, і саме головне – єднає всіх людей.
Учні 3-4 класів були залучені до бесіди з елементами тренінгу “Від серця до серця хай йде доброта”