БПЛА для ЗСУ

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної військової адміністрації та Грушівська гімназія приєднуються до всеукраїнського мегазбору пластикових кришечок та запрошує усіх бажаючих.

Актуальна ініціатива ГО «Місто майбутнього»: обмін 3 млн кришечок (6 тон пластику) = розвідувальний БПЛА для Збройних сил України.

Триває збір тільки другого типу пластику (HDPE). Кришечки мають бути чистими, без стороннього запаху. Строки: якнайшвидше.

Як повідомляють організатори, партнер мегазбору «Нова пошта» здійснює відправку 20-25 числа кожного місяця, мінімальна вага 5 кг.

Кришки легкі, тому варто об’єднуватись. Ми збираємо за адресою м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 (з 9.00 до 16.00 год у будні).

В області ініціативу вже підтримав департамент освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації. Можна організувати власний пункт збору, повідомивши адресу збору нам або ГО «Місто майбутнього».

Пластик, з якого роблять кришешки, є доброю сировиною, тому здаючи на переробку ми зменшуємо кількість сміття. А в даному випадку зібрані пластикові кришешки будуть конвертовані на підтримку Збройних сил України.

Всіх бажаючих просимо приносити кришечки до холу гімназії!