Гордість дівчини та гідність чоловіка

Є одвічна проблема, яка на перший погляд здається зовсім простою і водночас дуже складною, але важливою. Проблемою, яка іноді впливала, змінювала, вирішувала долю людини, тому що дійсно як і в житті є нероз’ємні поняття – добро і зло, тепло і холод, чорне і біле, день і ніч, які здається зовсім не сумісні, але вони не можуть існувати одне без одного. Вони доповнюють, насичують, дають життя одне одному. Так і чоловік і жінка зовсім різні, але разом – вони продовжувачі роду,вони – закономірність нашого земного буття.

Життя показує, що між чоловіком та жінкою, є взаєморозуміння, взаємоповага, немає принижень та зверхності, тоді ми бачимо прекрасну родину, чудових батьків. Правильна взаємодія чоловіка й жінки гармонізує внутрішній простір кожного з них, простір їхньої родини, і, зрештою, суспільства. Правильна взаємодія чоловіка й жінки робить їх рівними у своїх прагненнях, можливостях, уподобаннях.

Саме на цю тему і поспілкувалися учні 8 класу зі своїм класним керівником Тетяною Брагар.  Діти обговорили проблему гендерної нерівності у суспільстві та її наслідків, переглянули відео, висловили власну думку.