![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennya_viber_2023-05-23_13-10-00-478-768x1024.jpg)
Школа майбутнього першокласника призначена для створення максимально комфортних умов, що дозволять майбутнім школярикам успішно розвиватись у новому педагогічному середовищі шкільної системи освіти. Даний підготовчий курс дозволить перенести адаптаційний період більш “м’яко”. Зміст курсу включає завдання діагностичного характеру, це дозволить виявити рівень готовності дитини до школи і дати індивідуальні поради кожному учневі.
Діток гостинно приймає досвідчений вчитель Світлана Петрівна Славінська, яка вже багато років прививає маленьким грушівчанам любов і прагнення до знань. Заняття проходять щовівторка о 12.00 на базі Грушівського ЗДО “Червона калинонька”