На базі нашої школи функціонує гурток зі спортивної греблі. Члени гуртка постійно беруть участь у районних змаганнях і показують дуже гарні результати. Після змагань ми традиційно вітаємо переможців на ранковій зустрічі.
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/03/20200224_084934-e1584090963338-768x1024.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/03/20200224_084952-e1584091057359-768x1024.jpg)
Грушівська гімназія Первомайської міської ради
Тут починається шлях до успіху!
На базі нашої школи функціонує гурток зі спортивної греблі. Члени гуртка постійно беруть участь у районних змаганнях і показують дуже гарні результати. Після змагань ми традиційно вітаємо переможців на ранковій зустрічі.