Педагогічна рада-тренінг “Стрес та шляхи його подолання.”

Зараз, в умовах воєнного стану, все  частіше ми чуємо про емоційне вигорання, головною причиною якого є стрес. Саме тому для колективу Грушівської гімназії було проведено педагогічну раду у вигляді тренінгу  на тему: “Стрес та шляхи його подолання.” Основними моментами зібрання стали:

  1. Що таке стрес, його ознаки та стадії.

Вправа «Рахунок по колу»

  1. Причини та наслідки стресу

Гра «Відгадай емоцію», робота в групах «Способи подолання стресу»

  1. Способи підвищення загальної стійкості організму до подразників. Шляхи подолання стресу.

Робота в група: вправа «Позитивне мислення», вправа «Вчимося розслаблятися, справлятися із стресовими ситуаціями», вправа «Щоденник вражень. Я і стрес.»

Під час  проведення тренінгу педагоги закладу поглибили свої знання про стрес його стадії та наслідки. Також  вчителі ознайомилися зі способами боротьби з емоційною напругою та вправами,що покращую стресостійкістью. Було проведено обговорення підсумки роботи за минуле півріччя , відзначили досягнення у роботі педагогічного колективу та акцентували увага на пошуку шляхів вирішення проблем, що стоять сьогодні перед викладачами гімназії. У конструктивній обстановці пройшло обговорення та затвердження розкладу занять на ІІ півріччя навчального року.

Взявши до уваги всі поради та підбивши підсумки тренінгу, педагогічний колектив гімназії сміливо рушає у новий рік з надією на перемогу !