Показовий урок вчителя англійської мови Тетяни ТИМОФЄЄВОЇ

16 березня вчителі Грушівської ЗОШ І-ІІ ст. відвідали показовий урок-подорож англійської мови у 6 класі.

Тема уроку: «Визначні місця Лондона».

Мета уроку: сформувати уявлення учнів про столицю Великобританії, поглибити знання учнів про визначні місця Лондона; повторити та закріпити раніше вивчені лексичні одиниці, удосконалювати техніку читання учнів, формувати навички аудіювання та мовлення.

Для досягнення мети були обрані такі види роботи: фронтальна бесіда, індивідуальна робота, робота в групах, перегляд відео, використовувалася мультимедійна презентація та роздатковий матеріал.

Структура уроку дозволила логічно підвести учнів до усного висловлювання за темою, оскільки впродовж уроку діти чули мовленнєві зразки і вчилися їх вживати.

На організаційному етапі діти самостійно визначили тему уроку,  переглянувши відео.

На етапі актуалізації опорних знань та особистого досвіду учнів з навчальної теми дітям була запропоновано фронтальне опитування для повторення лексичного матеріалу минулих уроків.

В основній частині уроку для проведення  читання і граматики нового матеріалу презентувалися нові мовленнєві зразки. За допомогою цих зразків діти засвоїли  нові граматичні правила, тренувалися у вживанні їх в писемному мовленні. Протягом уроку учні працювали в парах та групах.

На підсумковому етапі учні склали мапу-пам’ятку і розповіли, яке б визначне місце Лондона хотіли б побачити, опираючись на зразок.

 

Учні були активні, працездатні і зацікавлені. Здобувачі освіти почували себе комфортно, оскільки отримували задоволення від того, що здатні застосувати свій досвід на практиці.