В лютому Україна спільно з Європою відзначає день безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
З цієї нагоди працівники ювенальної превенції провели відкриті інтерактивні уроки з кібербезпеки для учнів старших класів. Головна мета таких заходів – підвищити рівень обізнаності неповнолітніх у темі насильства через всесвітню мережу Інтернет.
Старшокласники з поліцейськими говорили про користь і загрози інтернету. Розділившись на кілька груп, вони опрацювали можливі небезпеки в мережі інтернет. Підлітки з цікавістю переглянули тематичне відео про те, як шахраї, під фейковими акаунтами, виманюють у неповнолітніх інтимні фото, а потім вимагають гроші, щоб не виставляти їх в мережу. Кожен поділився враженнями від переглянутого.
Також обговорили питання кіберзлочинності та відповідальності за неї. Разом зі школярами патрульні сформували основні правила безпечної поведінки в інтернеті.
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-11_13-47-54-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-11_13-47-38-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-11_13-47-31-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-11_13-47-48-1024x768.jpg)