#ЩедрийВівторок

Сьогодні, 28 листопада, відбувається Всеукраїнський день добрих справ, який об’єднує людей навколо благодійності.

#ЩедрийВівторок — це глобальний рух, свято, коли кожен із задоволенням робить маленьку чи велику добру справу та ділиться цим з оточуючими. В Україні #ЩедрийВівторок проходить з 2018 року, і з кожним роком ми відчуваємо ще більше підтримки та залученості.

Але 24 лютого ніби поставило усі активності на паузу, і здавалося, що #ЩедрийВівторок не на часі, адже: «які зараз свята. Але коли як не зараз підтримувати людей навколо та поширювати добро? Адже мета руху — популяризувати благодійність та на власному досвіді довести: добрі справи робити легко.

«​​#ЩедрийВівторок — це ще один спосіб показати, як українці борються та продовжують життя, незважаючи ні на що. Спочатку ми вагалися, чи доречний Найдобріший день в році під час війни. Але саме зараз українці відчули важливість благодійності, тож аргументів «за» стало значно більше»
#ЩедрийВівторок — це про єднання та підтримку заради спільної мети. Цього року в українців одна мрія на всіх, тож #ЩедрийВівторок нагадує: тільки разом ми зможемо досягти найзаповітніших цілей.

Прпопонуємо топ 30 добрих справ для дітей та дорослих, де кожен знайде для себе те, що йому під силу.