Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі, Міністерство освіти  і науки України рекомендує у закладах загальної середньої освіти провести заходи, що спрямовані на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого травматизму, у Грушівській гімназії протягом 13-17 листопада було проведено низку заходів.

Вчителем курсу “Основи здоров’я”  Світланою Славінською було проведено тематичні уроки у рамках національного проекту “Безпека країна”  із використанням відеофільму серед учнів 5-9 класів

Вікторина “Правила дорожнього руху знаємо – про безпеку дбаємо”,  1 клас

Класними керівниками проведено години спілкування по класах «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди. Типові травмування пішоходів»

На уроках образотворого мистецтва учні 5-7 класів із вчителем Вікторією Заудальською виконували малюнки на тематику безпеки дорожнього руху.