![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-01_09-56-39-931-1024x768.jpg)
У Грушівській гімназії на постійній основі проходять заходи щодо упровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». У листопаді було проведено практикум з учнями 9 класу “Вправи на подолання негативних емоцій”, в ході якого дев’ятикласники разом з педагогом-організатором Яною Сірак практикували різноманітні техніки на керування емоціями, такі як “Кія”, “Піджак”, “Гримаси”, Емоція”, “Намалюй почуття”. У заключній частині заходу діти висловилися щодо дієвості таких вправ та пообіцяли використовувати їх у повсякденному житті.