We love English

З 08 по 12 лютого 2021 р. вчитель англійської мови Тетяна Валеріївна
Тимофєєва провела Тиждень англійської мови в Грушівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Метою проведення тижня було підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови, закріплення знань, умінь та навичок, розширення кругозору та фонових знань вихованців. В рамках тижня було проведено багато різноманітних заходів, які розширювали світогляд та ерудицію учнів; розвивали їх творчі здібності, самостійність, естетичні смаки; виховували любов й пошану до людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формували вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочували учнів до роботи над собою; виховували інтерес до вивчення англійської мови.

Протягом тижня вчитель залучала до проведення цікавих заходів учнів 1-9 класів.

В понеділок, 8 лютого, дев`ятикласники прикрасили школу яскравими,змістовними стінгазетами, та оформили фотозону.

9 лютого, цікаво пройшов брейн-ринг для учнів 4-6 класів «We love
English», під час якого діти вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу.

Насиченим був третій день тижня – 10 лютого. Для учнів 6 класу був
проведений квест «English Express ». Діти з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання. Головною умовою квесту було утворити так званий потяг «експрес» та, не розриваючи ланцюжок, рухатися за даним їм маршрутом. На кожній станції учні виконували відповідні завдання, а керуючий станцією вносив набраний ними бал до їхнього маршрутного листа. Станції були у класних кімнатах, які відповідали тематиці завдань.

Для учнів початкової школи 10 лютого відбувся «English Fleshmob». На великих перервах звучали улюблені англійські пісні та руханки, під час виконання яких, не лише учні, а й вчителі, змогли весело провести час.

Англійська мова для молодших школярів – це поєднання ігор, мультфільмів і цікавих розповідей, адже зацікавленість та бажання дитини – найкраща мотивація до навчання. В четвер, 11 лютого, учні початкових класів переглядали мультфільм англійською мовою «Peppa pig». Крім того,відбувся конкурс розмальовок «English is fun»

Закінчився Тиждень конкурсом «The best reciter», присвячений Дню
Закоханих. Учні 5-9 класів декламували вірші про кохання англійською мовою.
Це було дивовижно, справжні артисти підкорили серця глядачів та вчителів.

Протягом тижня проходив конкурс між учнями початкової школи «My favorite English letter». Дітям дуже сподобалося малювати малюнки і потім отримувати за них солодкі подарунки.

Поставлена мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.