День Державного герба

19 лютого Україна відзначає День Державного герба. Тризуб – не просто державний герб, він важливий об’єднавчий елемент національної історії, нашого сьогодення та майбутнього.

Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення народу до власної державності. Обравши знак Володимира Великого за національний символ, українці чітко означили власне коріння та історичне правонаступництво наших державних утворень. Разом з давньоруським княжим гербом ми пройшли шлях у тисячу років, зберегли власну ідентичність і здобули незалежну державу.

Тризуб остаточно утвердився як державний символ українців після остаточного здобуття Україною незалежності у 1991 році.

На шевронах українських бійців, які захищають нашу державу від російської агресії, знову, як і століття тому, зображено тризуб. Змінюються епохи та обставини, однак українці залишаються об’єднаними власними державними символами. І всі ми маємо докласти зусиль, щоб в усьому світі наш тризуб асоціювався з символом успішної, заможної і справедливої європейської держави.

Сьогодні тризуб став таким же впізнаваним у світі, як і український прапор. Він – символ незламності, стійкості та нескореності українців.

Все буде Україна!