День визволення України від німецько – фашистських загарбників

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. В цьому році ми святкуємо 78 річницю.

Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

В ході Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму.Також бойовими нагородами було відзначено близько 2,5 млн. воїнів-українців, серед яких було чимало розвідників. Вигнання нацистів стало вагомим кроком до здобуття Україною Незалежності.

Педагогами нашої школи було проведено години спілкування на теми: “Ніколи не забути”, «Молюсь за тебе, Україно!», «Шлях Перемоги». Також, шкільною бібліотекою було проведено виставку «Визволення України від нацистських загарбників»

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні.