![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-01_12-36-13-222-1024x771.jpg)
Ось і настало перше вересня… Трохи сумне, але надзвичайно важливе свято. День, сповнений надій і переживань, радості зустрічі і тривоги перед невідомим. Наші гімназія сьогодні мала можливість влаштувати невеличке свято для учнів 1,4 та 9 класів. Неймовірно цікаво та приємно було познайомитися з першокласниками, подивитися на таких дорослих випускників та просто зустрітися у нашому дружньому колі. Захід не залишив байдужим нікого, часом бриніли сльози чи лунав сміх.
Бажаємо легкого та цікавого навчального року! А головне мирного та щасливого дитинства нашим дітям!