![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennya_viber_2023-09-01_12-42-39-320-1024x768.jpg)
Єдиний перший урок є невід’ємною частину початку навчального року. Цьогоріч всі учні нашої гімназії відвідали такі уроки, 1-4 класи очно, 5-9 класи у дистанційному форматі.
Теми уроків були різні, але базувалися на засадах національно-патріотичного виховання та збереження ментального здоров’я учнів. Уроки були різноманітними за формами та насиченням, а гімназисти із задоволенням працювали, проявляючи інтерес та жагу до пізнання нового.