Подяка за світловідбиваючі браслети

20 лютого учні першого класу Грушівської гімназії отримали цікаві та необхідні презенти – світливідбиваючі браслети. Ця акція відбулася рамках проєкту Мінреінтеграції та ЮНІСЕФ .

На сьогодні наявність такого аксесуару є необхідністю, адже такий маленький елемент може зберегти життя та здоров’я учасникам дорожнього руху. У зв’язку з перебоями електропостачанням, а відповідно і недостатнім освітленням вулиць діти можуть стати учасниками дорожньо-транспортних  пригоди. Найнебезпечніше місце на дорозі  для пішоходів, велосипедистів, туристів – неосвітлені в нічний час узбіччя доріг та зони недостатньої видимості для водіїв. Людину в темному одязі помітити вночі практично неможливо з машини, що рухається. Щоб попередити небезпеку та звернути на себе увагу водія потрібно мати на собі світловідбивні елементи. Відбитий відблиск допоможе автомобілісту розрахувати відстань і заздалегідь скинути та здатні убезпечити життя дитині на дорозі.

Дякуємо народному депутату  Верховної Ради України Максиму Євгеновичу Дирдіну, який передав нашим першокласникам дуже необхідні браслети.