В рамках оздоровчо-профілактичних заходів «Зарядка зі school police officer» ранкову зарядку на свіжому повітрі з учнями початкових класів у Грушівській ЗОШ І-ІІ ст. виконував старший інспектор ювенальної превенції С. Миндьо, який власним прикладом заохочував дітей до занять спортом та здорового способу життя.
Під керівництвом вчителя фізичної культури Кривогуза А. В. діти разом з поліцейським виконали комплекс нескладних корисних справ, направлених на загальне зміцнення організму.
Така ранкова зустріч подарувала усім заряд бадьорості та гарний настрій.
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-17_09-52-27-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-17_09-51-11-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-17_09-52-49-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-17_09-51-37-1-1024x768.jpg)