Уроки на свіжому повітрі не є новинкою для нашої школи. Такий вид роботи, увагу на який звертав ще В.О. Сухомлинський, користується популярністю серед наших педагогів з року в рік. Та цьогоріч “зелені уроки” є особливо актуальними в умовах пандемії. Саме тому в садочку за ініціативи керівника закладу створено зелений клас, де вчителі мають змогу проводити уроки. Педагоги та учні, в свою чергу, із задоволенням підтримали ініціативу і отримують знання, насолоджуючись осіннім теплом та шелестом листочків.
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-15_09-26-09-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-15_09-27-03-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-15_09-49-49-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-15_09-49-50-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-15_10-44-51-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-15_10-44-vv-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-15_11-38-32-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-15_11-38-32.jpge-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-15_11-38-33-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-15_11-39-28-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-15_13-07-36-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-15_13-07-37-1024x768.jpg)
![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2020/09/oo-1024x768.jpg)