![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-20_09-30-18-863-768x1024.jpg)
Щоб урізноманітнити шкільне життя гімназистів, у нас існує традиція організовувати “Чудернацькі п’ятниці”. Цього тижня у Грушівській гімназії Піжамний день. Традиція влаштовувати піжамні вечірки для дітей прийшла до нас з Америки, зазвичай їх організовують на честь днів народжень. Для дітей така подія – це величезне задоволення, можливість поспілкуватись один із одним, нові емоції та розваги.
Окрім того, піжама – це щось тепле, добре. Ми сьогоднішнім піжамним днем говоримо, що гімназія – це твоє тепле домашнє місце, де тобі добре.