![](http://grush.raiosvita.mk.ua/wp-content/uploads/2023/10/Kolir-ta-Zvuk.-2-vpravy-yaki-shvydko-povertayut-psyhologichnu-rivnovagu-e1619788677149-1024x684.jpg)
Шановні учні та батьки Грушівської гімназії!
Інформуємо вас про наявність онлайн-тренажеру для поліпшення соціально-психологічного стану дітей. Щоб скористатися ним, потрібно лише перейти за QR-кодом.
Грушівська гімназія Первомайської міської ради
Тут починається шлях до успіху!
Шановні учні та батьки Грушівської гімназії!
Інформуємо вас про наявність онлайн-тренажеру для поліпшення соціально-психологічного стану дітей. Щоб скористатися ним, потрібно лише перейти за QR-кодом.